Baykuş Media

SEO YÖNETİMİ

SEO, web sitelerinin arama motorlarınında daha iyi performans göstermesi için yapılan çalışmaların tümüne verilen isimdir.

Dijital Pazarlamanın en önemli alanlarından biridir. Türkçe anlamı ise “Arama Motoru Optimizasyonu ” olarak nitelendirilir.

Müşterilerin ulaşmak istedikleri içerikleri en alakalı ve kapsamlı sonucu bulmalarını sağlayan arama motorları kriterlerine uygun optimize edilmesidir.

Baykuş Media olarak  yüzlerce profesyonel başarımızdan dolayı SEO’ nun bir ekip işi olduğunu biliyor ve profesyonel kadromuzla web sitenizi görünür kılıyoruz.

PROFESYONEL SEO ÇALIŞMALARI NASIL YAPILIR?

SEO’ nun amacı kullanıcılara en kapsamlı ve nitelikli bilgiyi vermektir.

SEO çalışması yalnızca belirli kelimelerlede kurumsal kimliğinizi üst sıralara taşıyarak potansiyel müşterilerinizin size direkt ulaşmasını, iletişim haline girmesini sağlıyoruz.

SEO ÇALIŞMASI NEDEN ÖNEMLİ GEREKLİ

SEO çalışmalarının kurumsal firmalar, e-ticaret firmaları haber siteleri ve birçok blog için dijital pazarlama ağı vardır.

Faal yapılması durumunda iyi sonuçlar alına bilicek olan SEO çalışması ile ürünlerimizi ve hizmetlerini ilgili anahtar kelimelerle tespit edilip üst sayfa gelmenizi sağlayarak marka ve bilirliğinizi üst seviyeye çıkaracaktır.

İÇ SEO NEDİR?

Sitenin temelini oluşturan doğru çalışıp çalışmadığını analiz etmek ve buda iç SEO ‘ ya girer . Böylelikle sitenin teknik incelemeleri yapıldıktan sonra web site performansı ve teknik kısımları inceleyip iyileştirilir. bu çalışmalar sonucu arama motoruna sitenizin nasıl göründüğünü ve hataların tespiti yapılır. Teknik ekiplerle paylaşılır yapılan nitelikler sonrası google tarafından indexlenir ve ilgili kullanıcılar daha kolay ulaşmaya ve aramalarda daha fazla yer almaya yarar.

DIŞ SEO NEDİR?

Sitenin güvenilir, kapsamlı, nitelikli olduğuna dair imaj oluşturması amacıyla yapılan çalışmalara dış seo denilir.

Google nezdinde web sitesi gerçekten referans veriyorsa o site kaliteli ve güvenilirdir.

Dış SEO burada önemini vurgular nitelikli, kapsamlı , bilinirlik ve güvenilir olmasıdır.

Hemen İletişime Geçin, Size Uygun
SEO çözümünü yaratmaya başlayalım!

Sohbet Başlat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?